środa, 17 lutego 2010

MEGA , HIPER , BOMBASTIC FANTASTIC...ZIARNA Z CUP OF EXCELLENCENasza palarnia przygotowała nam baaardzo miłą niespodziankę. Już w przyszłym tygodniu do młynka wsypiemy wspaniałe ziarna kawy z brazylijskiej plantacji ‘Rancho São Benedito’ Mariany de Carvalho Junqueira.

Kawa została wyróżniona certyfikatem Cup of excellence (jest to największe wyróżnienie jakie kawa może otrzymać). Aby otrzymać certyfikat kawa bierze udział w 5-rundowym konkursie i jest oceniana przez grupę bardzo wymagających sędziów. Po dość długiej i skomplikowanej selekcji wygrywają kawy, które konsekwentnie otrzymywały najwyższe oceny(nasza otrzymała 86,64!). Kawy wyłaniane w czasie konkursu są bardzo rzadko spotykane i jeśli są już dostępne, to w bardzo małych ilościach. Na całą Polskę nasza palarnia miała tylko 30 kg!

Kawy z plantacji Carvalho Junqueira można napić się w Japonii,USA, Emiratach Arabskich i na Tajwanie. Wy macie duże szczęście, bo żeby ją spróbować nie musicie nigdzie jechać! Wystarczy wpaść do Kofeiny :)
Śpieszcie się, bo mamy tylko 1 kg.


P.S Więcej o COE i kawie z plantacji Carvalho Junqueira znajdziecie na stronce naszej palarni
http://www.javacoffeeblog.pl/2009/04/kawa-cup-of-excellence-juz-dostepna.html

Si ja

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz